نحوه انتخاب واحد چگونه است؟

شماره سوال100142

دانشجویان از نیمسال دوم به بعد می بایست شخصاً از طریق سامانه مدیریت آموزش موسوم به “TMS” با نام کاربری و رمز عبور خود اقدام به انتخاب واحد نمایند. توجه نمایید که تنها در نیمسال اول انتخاب واحد توسط دانشگاه انجام می پذیرد.
بازه مجاز انتخاب واحد در تقویم آموزشی دانشگاه (اینجا کلیک کنید) برای هر نیمسال اعلام می گردد. در این بازه دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه مدیریت آموزش اقدام به انتخاب واحد و اخذ درس نمایند.
لازم به ذکر است، اگر چه دانشجویان حق انتخاب واحد دارند ولی این بدان معنی نیست که هر درسی را که تمایل دارند می توانند اخذ نمایند. در انتخاب واحد محدودیت های متنوعی مانند رعایت دروس پیش نیاز وجود دارد که دانشجویان می بایستی آنها را لحاظ نمایند.
اکیداً توصیه می گردد که انتخاب واحد هر ترم متناسب با چارت درسی ارائه شده از طرف گروه آموزشی و یا فهرستی از دروس که استاد راهنما معمولاً در ابتدای هر نیمسال تحصیلی پیشنهاد می نماید انتخاب گردد.
دانشجویان می توانند جهت راهنمایی بیشتر از طریق سامانه پیام رسان آموزشی (تالار Adviser) با استاد مشاور خود در خصوص انتخاب واحد نیمسال تحصیلی پیش رو، مشورت و سپس اقدام به انتخاب واحد نمایند تا در این خصوص مشکلی در فرآیند به موقع فارغ التحصیلی در آینده برایشان به وجود نیاید.

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.