قابل توجه داوطلبان تحصیل در رشته های مقطع کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان / دفترچه اصلاحیه / تمدید مهلت انتخاب رشته

به اطلاع کلیه متقاضیان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی کارشناسی ارشد می رساند به علت اشتباهی که در سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور رخ داده بود متاسفانه تمامی رشته های مقطع ارشد این موسسه آموزش عالی از دفترچه انتخاب رشته حذف گردیده است. لذا با پیگیری های انجام شده خوشبختانه تمامی رشته های این موسسه آموزش عالی در دفترچه اصلاحیه همراه با رشته های جدید این دانشگاه الکترونیکی منتشر شده است. این اتفاق برای اولین باری است که موسسه ای با قدمت بیست ساله و عین حال نخستین موسسه آموزش عالی الکترونیکی کشور با چنین اشتباه مهلکی از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور روبرو می گردد. به هر حال در حال حاضر مشکل برطرف گردیده است و سازمان مذکور تمامی رشته های حذف شده این موسسه را در دفترچه اصلاحیه خود درج نموده است.
همچنین به اطلاع میرساند مهلت انتخاب رشته برای متقاضیان مجاز به انتخاب رشته تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ تمدید گردیده است.

فهرست رشته های مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان
در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش سال ۱۳۹۹ مندرج در دفترچه اصلاحیه سازمان سنجش آموزش کشور

کد مجموعه امتحانی عنوان رشته کد رشته محل مندرج در دفترچه اصلاحیه
۱۱۴۲ مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی ۲۶۷۲۵ *
۱۱۴۲ مالی گرایش مهندسی مالی و مدیریت ریسک ۲۶۷۴۱ *
۱۱۴۸ مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی ۲۶۷۲۷ *
۱۲۵۹ مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی ۲۶۷۳۱ *
۱۲۷۷ مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ۲۶۷۲۹ *
۱۲۷۷ مهندسی کامپیوتر گرایش شبکه های کامپیوتری ۲۶۷۳۲ *
۱۲۷۷ مهندسی کامپیوتر گرایش رایانش امن ۲۶۷۳۳ *
۱۱۰۶ مدیریت ورزشی گرایش مدیریت راهبردی در سازمانهای ورزشی ۲۶۵۶۶ *
۱۱۲۶ حقوق جزا و جرم شناسی ۲۶۷۲۳ *
۱۱۲۶ حقوق خصوصی ۲۶۷۰۴ *
۱۱۳۴ حسابداری ۲۶۵۶۵ *

لذا متقاضیانی که تاکنون موفق به انتخاب رشته خود نگردیده اند و یا تمایل دارند کدرشته محل‌های انتخابی خود را ویرایش نمایند، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده پس از مطالعه دقیق دفترچه اصلاحیه و راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

نکته مهم جهت داوطلبین ورود به موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان:
با توجه به اینکه این موسسه آموزش عالی صرفا “الکترونیکی” است و کلاس ها و نیز آزمون ها بصورت “غیر حضوری” (اینترنتی) برگزار می گردد برخورداری از یک دستگاه رایانه مستقل ویژه آموزش الکترونیکی همراه با وبکم و میکروفن، در اختیار داشتن اینترنت مناسب و آشنایی نسبی با مهارت های ICDL از شرایط و ضوابط لازم تحصیل در این موسسه آموزش عالی می باشد.

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.