این موسسه اولین و با تجربه ترین موسسه آموزش عالی الکترونیکی در سطح کشور و خاورمیانه است که به شیوه کاملا الکترونیکی در دو دهه گذشته فعالیت چشم گیر داشته و دارای تجارب و مهارت های ارزشمندی در حوزه یادگیری الکترونیکی در کشور می باشد. در راستای تحصیل موفق دانشجویان، بطوری که آن ها بتوانند به راحتی بعد از فارغ التحصیلی در مقاطع بالاتر تحصیلی ادامه تحصیل دهد و یا به سرعت در بازار کار مشغول بکار شوند و حتی ضمن تحصیل شرایط مناسبی را برای اشتغال و کسب درآمد داشته باشند، برنامه درسی و تحصیلی بگونه ای طراحی و آماده گردیده که امکان تحقق موارد فوق حتی الامکان توسط موسسه فرآهم گردد. دانشجویان این موسسه آموزش عالی می بایست دارای امکانات و شرایط زیر باشند تا بتوانند در این دانشگاه پذیرش و ادامه تحصیل دهند:

– برخورداری از یک دستگاه رایانه مستقل، صرفا بمنظور آموزش الکترونیکی دانشجو همراه با وبکم و میکروفن، گوشی موبایل هوشمند و نیز در اختیار داشتن اینترنت مناسب و مخصوصاً برای آزمون های الکترونیکی (در صورت وجود) اینترنت پشتیبان (اینترنت دوم) و آشنایی با مهارت های ICDL.

– شهریه تحصیلی اعم از ثابت و متغیر مطابق مصوبه هیات امنای دانشگاه در ابتدای هر نیمسال تعیین و از دانشجو دریافت خواهد شد. قابل ذکر است وجوه پرداختی دانشجو پس از ثبت نام به هیچ وجه قابل استرداد نخواهد بود و نیز در این حالت با دانشجو مطابق شرایط دانشجوی منصرف از تحصیل که شرایط آن در وب سایت دانشگاه درج گردیده رفتار خواهد گردید.

– برگزاری دوره منوط به رسیدن تعداد دانشجویان ثبت نام کننده به حد نصاب تعیین شده توسط موسسه می باشد.

– بر اساس توافق نامه با بانک عامل در سراسر کشور در هر ترم وام قرض الحسنه شهریه با معرفی از طرف موسسه و با شرایط مناسب و بدون نیاز به سپرده گذاری پرداخت می گردد.

– گذراندن دروس پیش نیاز و جبرانی ارایه شده به تشخیص گروه آموزشی مربوطه می باشد که کلیات آن در وب سایت موسسه آمده است.

– رعایت کامل ضوابط و دستورالعمل های داخلی دانشگاه مندرج در وب سایت و یا پیام رسان آموزشی موسسه در طول دوران تحصیل جزء تعهدات دانشجو است.

– مطالعه کامل و دقیق مندرجات تارنمای دانشگاه و آشنایی با قوانین و دیگر شرایط آموزشی، پژوهشی و مالی دانشگاه مندرج در تارنما از شرایط و الزامات لازم برای ثبت نام پذیرفته شده قلمداد می گردد و با اقدام پذیرفته شده جهت ثبت نام بصورت خودکار پذیرفته شده تلقی می گردد.

اطلاعات تماس (اینجا کلیک کنید)