بازدید کننده گرامی شما می توانید مدارک و گواهی های تحصیلی صادره صادر شده موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان را به سه روش زیر استعلام نمایید:

۱- استعلام در سایت موسسه از طریق کد QR

در این روش می توانید با قرار دادن دوربین گوشی موبایل بر روی کد QR مندرج روی مدارک یا گواهی های صادره (مندرج در گوشه سمت راست پایین مدارک - مطابق تصویر زیر) و اسکن آن، بصورت خودکار به سایت موسسه متصل شده و صحت مدرک موردنظر را مشاهده نمایید.

توجه: در صورتی که گوشی هوشمند شما فاقد نرم افزار بارکد خوان است می توانید یکی از نرم افزارهای بارکدخوان موجود در "Google Play Store" و یا "کافه بازار" را دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید.

 

۲- استعلام در سایت موسسه با استفاده از کد صحت

در این روش می بایست پس از مراجعه به صفحه استعلام مدارک این موسسه (اینجا کلیک کنید)، کد صحت مندرج بر روی مدارک تحصیلی یا گواهی های صادره (مندرج در گوشه سمت راست پایین مدارک - مطابق تصویر زیر) را در قسمت مربوطه وارد نموده و گزینه تایید را کلیک نمایید.

 

۳- استعلام در سامانه سجاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری (سازمان امور دانشجویان) با استفاده از کد صحت

در این روش می بایست پس از مراجعه به سامانه سجاد (اینجا کلیک کنید)، کد صحت مندرج بر روی مدارک تحصیلی یا گواهی های صادره (مندرج در گوشه سمت راست پایین مدارک - مطابق تصویر زیر) را در قسمت مربوطه وارد نموده و گزینه تایید را کلیک نمایید.
جهت مشاهده بخشنامه وزارت علوم تحقیقات و فناوری در این خصوص اینجا کلیک کنید.