اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (بدون کنکور) سال ۱۳۹۹

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تعیین تاریخ، اصلاح دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های  تحصیلی پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی (بدون کنکور) سال ۱۳۹۹

مطابق اطلاعیه منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی (به شیوه بدون کنکور) که بنا بود از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ آغاز گردد، به تعویق افتاده است. لذا ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش در رشته های صرفا با سوابق تحصیلی در تاریخ اعلام شده قبلی صورت نخواهد گرفت.

بدین وسیله به اطلاع همه داوطلبان متقاضی می‌رساند که دفترچه اصلاح شده پذیرش رشته‌های با سوابق تحصیلی از روز ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ بر روی سایت این سازمان قرار گرفته است (برای دانلود اینجا کلیک نمایید).

پیرو آخرین اطلاعیه سازمان مذکور، ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان متقاضی پذیرش با سوابق تحصیلی که در آزمون سراسری ثبت نام نموده یا ننموده اند، همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری (پذیرش با آزمون) که برنامه زمانی آن در مردادماه اعلام خواهد شد، انجام می پذیرد.

رشته های دارای پذیرش موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان
در شیوه صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) سازمان سنجش آموزش کشور سال ۱۳۹۹

ردیف کد رشته محل گروه تحصیلی عنوان رشته ظرفیت پذیرش
۱ ۱۳۰۱۹ علوم ریاضی وفنی مهندسی کامپیوتر ۱۰۰
۲ ۱۳۰۲۰ علوم انسانی حسابداری ۱۰۰
۳ ۱۳۰۲۱ علوم انسانی حقوق ۱۰۰
۴ ۱۳۰۲۲ علوم انسانی روانشناسی ۱۰۰
۵ ۱۳۰۲۳ علوم انسانی مدیریت بازرگانی ۱۰۰
امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.