تمدید مهلت ثبت نام مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی (سراسری) – بهمن ماه سال ۱۳۹۹

بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی سراسری (تکمیل ظرفیت) ورودی بهمن ماه ۱۳۹۹ می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا تاریخ (۱۳۹۹/۰۳/۱۰) برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز ‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مذکور، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی (این لینک) مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.
ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

لازم به تاکید است با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیندهای این مرحله از پذیرش، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نمی‌باشد. لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

فهرست رشته های دارای پذیرش موسسه آموزش عالی ایرانیان
در مقطع کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی سراسری در مرحله تکمیل ظرفیت – بهمن ماه سال ۱۳۹۹
مندرج در صفحه ۸۴ دفترچه

ردیف گروه تحصیلی کد رشته محل عنوان رشته ظرفیت پذیرش
۱ علوم ریاضی و فنی ۱۲۳۳۴ مهندسی کامپیوتر ۶۰
۲ علوم انسانی ۱۲۳۳۵ حسابداری ۶۴
۳ علوم انسانی ۱۲۳۳۶ حقوق ۱۹
۴ علوم انسانی ۱۲۳۳۷ روانشناسی ۳۳
۵ علوم انسانی ۱۲۳۳۸ مدیریت بازرگانی ۶۸

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.