تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۱ در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۱ و انتشار دفترچه راهنمای مذکور، به اطلاع متقاضیان می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر و مساعدت برای آن دسته از متقاضیانی که تا تاریخ (۱۴۰۱/۰۴/۰۵) برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط (دانلود) و مندرجات اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود در آزمون مذکور اقدام نمایند.

برای ورود به سامانه ثبت نام اینجا کلیک کنید.

در ضمن، متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت نموده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

لازم به توضیح است که پذیرش در برخی از رشته های امتحانی مذکور بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی (معدل تراز شده مقطع کاردانی) صورت خواهد پذیرفت. بر این اساس ثبت نام و پذیرش در تمامی رشته های این موسسه در مقطع کارشناسی ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می پذیرد.

*** متقاضیان مجاز به انتخاب رشته میتوانند برای اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط عمومی موسسه آموزش عالی ایرانیان در خصوص پذیرش دانشجو به پیوند زیر مراجعه نمایند:

https://iranian.ac.ir/General

فهرست رشته های دارای پذیرش مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان
( مقطع کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۱)

مجموعه امتحانی عنوان رشته کد رشته محل قابل مشاهده در صفحه … راهنمای انتخاب رشته شیوه پذیرش
۲۱۰ مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ۲۹۵۶ ۹۰ سوابق تحصیلی(بدون آزمون)
۵۱۴ حسابداری ۵۳۸۰ ۱۴۲ سوابق تحصیلی(بدون آزمون)
۵۱۸ مدیریت صنعتی ۵۷۴۵ ۱۵۰ سوابق تحصیلی(بدون آزمون)
۵۱۹ حقوق قضایی – علوم ثبتی ۵۷۷۳ ۱۵۰ سوابق تحصیلی(بدون آزمون)
امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.