تمدید ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته – بهمن ماه سال ۱۳۹۹

پیرو اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال ۱۳۹۹ در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۱، بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۳۹۹/۱۰/۱۶) برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق مندرجات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته این آزمون مندرج در درگاه اطلاع رسانی سازمان، توضیحات مندرج در اطلاعیه های پذیرش سازمان سنجش آموزش کشور را نیز به‌ دقت مطالعه نموده و با درنظر داشتن شرایط و ضوابط نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله اقدام نمایند.
ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.
لازم به تاکید است با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیندهای این مرحله از پذیرش، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نمی‌باشد. لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

– شروع به تحصیل تمامی پذیرفته شدگان این مرحله از نیمسال دوم سال تحصیلی (بهمن ماه ۱۳۹۹) خواهد بود.
– جهت ثبت نام و انتخاب رشته در سامانه جامع سازمان سنجش آموزش کشور (اینجا) کلیک نمایید.
نکته مهم جهت داوطلبن ورود به موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان:
با توجه به اینکه این موسسه آموزش عالی “الکترونیکی” است و کلاس ها نیز بصورت “غیر حضوری” (اینترنتی) برگزار می گردد برخورداری از یک دستگاه رایانه، در اختیار داشتن اینترنت مناسب و آشنایی نسبی با مهارت های ICDL از شرایط و ضوابط لازم تحصیل در این موسسه آموزش عالی می باشد.

فهرست رشته های مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان
در مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی به کارشناسی – پذیرش بهمن ۱۳۹۹

ردیف مجموعه امتحانی کد رشته محل عنوان رشته ظرفیت پذیرش
۱ ۲۱۰ ۳۰۰۰ مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ۷۴
۲ ۵۱۴ ۵۴۰۹ حسابداری ۷۲
۳ ۵۱۸ ۵۷۶۴ مدیریت صنعتی ۴۶
۴ ۵۱۹ ۵۸۱۰ علوم ثبتی- حقوق قضایی ۶۲

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.