تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰

اطلاعیه‌ درخصوص تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰
به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر و مساعدت برای آن دسته از متقاضیان پذیرش در آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته که تا تاریخ ۳۰-۰۳-۱۴۰۰ برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ ۰۴-۰۴-۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود در آزمون مذکور اقدام نمایند (برای ورود به سامانه ثبت نام اینجا کلیک نمایید).

در ضمن، متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت نموده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.
همه متقاضیان، اعم از اینکه پذیرش در رشته امتحانی آنان با آزمون یا براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) باشد، لازم است دفترچه راهنمای ثبت نام در این آزمون را بطور دقیق مطالعه نموده و پس از اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در آزمون و همینطور بر اساس علاقمندی رشته موردنظر خود را انتخاب نمایند. (برای دانلود دفترچه راهنمای آزمون مذکور اینجا کلیک نمایید).
در صورت عدم ثبت‌نام در تاریخ مقرر، پذیرش متقاضی پس از پایان مهلت تعیین شده امکان‌پذیر نخواهد بود.

فهرست رشته های مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان
در مقطع کاردانی به کارشناسی پذیرش سال ۱۴۰۰

ردیف مجموعه امتحانی عنوان رشته کد رشته محل مشاهده در صفحه دفترچه شیوه پذیرش
۱ ۲۱۰ مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ۳۱۱۲ ۹۷ سوابق تحصیلی (بدون آزمون)
۲ ۵۱۴ حسابداری ۵۶۱۷ ۱۵۴ سوابق تحصیلی (بدون آزمون)
۳ ۵۱۸ مدیریت صنعتی ۵۹۸۹ ۱۶۳ سوابق تحصیلی (بدون آزمون)
۴ ۵۱۹ حقوق قضایی – علوم ثبتی ۶۰۱۸ ۱۶۳ سوابق تحصیلی (بدون آزمون)
امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.