تمدید مهلت ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) سال ۱۴۰۰

به جهت مساعدت و همراهی با پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان در مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) که تا کنون موفق به ثبت نام الکترونیکی نشده اند به اطلاع میرساند، مهلت ثبت نام برای ایندسته از متقاضیان تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ تمدید گردیده است. لذا ضروریست متقاضیان گرامی حداکثر تا تاریخ فوق الذکر به سامانه ثبت نام به نشانی https://enrol.iranian.ac.ir/dbs مراجعه نمایند.
خاطر نشان می سازد فرآیند ثبت نام و ارسال مدارک و تایید آنها زمان بر است، لذا اکیداً به پذیرفته شدگان محترم توصیه می گردد از همان ابتدای بازه زمانی فوق الذکر اقدامات لازم جهت نام نویسی را تا اخذ کد آموزشی (شماره دانشجویی) انجام دهند و به هیچ وجه این مهم را به روزهای پایانی ثبت نام در این مقطع موکول ننمایید.
همچنین با توجه به اینکه از طرف سازمان سنجش آموزش کشور سه برابر ظرفیت هر رشته داوطلب به این موسسه معرفی می گردد و بر اساس تجارب سنوات قبل ظرفیت پذیرش رشته های محبوب این موسسه به سرعت تکمیل می شوند، لذا در نظر داشته باشید که در صورت تکمیل شدن ظرفیت رشته از ثبت نام دیگر پذیرفته شدگان، بیشتر از ظرفیت مصوب وزارت علوم ممانعت بعمل خواهد آمد.

معاونت آموزش مؤسسه
اداره ثبت نام پذیرفته شدگان

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.