آغاز ثبت نام و انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت و براساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور و براساس معدل دوره کارشناسی) مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ (بهمن ۹۹)

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹

بر اساس اطلاعیه مندرج در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ ادامه خواهد داشت. ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش از این لینک انجام می‌شود.
متقاضیان گرامی به این نکته توجه نمایند که منظور از سوابق تحصیلی، معدل تراز شده مقطع کارشناسی و برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته براساس تراز میانگین معدل مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می باشد.
تمامی متقاضیان ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (براساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته)، در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، می‌توانند در یک رشته امتحانی متقاضی ثبت‌نام شوند و حداکثر تا ۴۰ (چهل) کد رشته محل (طبق ضوابط از رشته‌‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته) را به ترتیب علاقه مندی در فرم انتخاب رشته درج نمایند.
برای بارگیری و مشاهده دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته ، همزمان با شروع ثبت‌نام (اینجا) را کلیک نمایید.

رشته های دارای ظرفیت پذیرش در مرحله پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان

 

ردیف کد محل تحصیل عنوان رشته ظرفیت پذیرش
۱ ۲۶۵۶۶ مدیریت ورزشی گرایش مدیریت راهبردی در سازمانهای ورزشی ۳۸
۲ ۲۶۷۲۵ مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی ۲۹
۳ ۲۶۷۴۱ مالی گرایش مهندسی مالی و مدیریت ریسک ۲۳
۴ ۲۶۷۲۷ مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی ۳۹
۵ ۲۶۷۳۱ مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی ۳۸
۶ ۲۶۷۲۹ مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ۳۳
۷ ۲۶۷۳۲ مهندسی کامپیوتر گرایش شبکه های کامپیوتری ۳۵
۸ ۲۶۷۳۳ مهندسی کامپیوتر گرایش رایانش امن ۳۶
امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.