اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد با سوابق تحصیلی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان

پذیرفته شده گرامی،
با سلام،

ضمن خیر مقدم، قبولی شما در موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان را تبریک عرض می نماییم. امید است ضمن کسب تجربیات نوین آموزش عالی، پله های ترقی را با قدرت و توانایی مضاعف طی نمایید. در این راستا موسسه آموزش عالی ایرانیان نیز با اخذ سیاست های آموزشی مناسب همواره در کنار و همراه شما خواهد بود.
به اطلاع می رساند ثبت نام الکترونیکی از تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ شروع و در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ خاتمه می یابد، ضروری است داوطلبان پذیرفته شده در بازه مذکور اقدام به ثبت نام نمایند.

تذکر: از آنجاییکه ثبت نام و تهیه مدارک آن زمان بر می باشد، ثبت نام را به روزهای پایانی بازه مذکور موکول ننمایید و از هم اکنون مطابق دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش کشور اقدام به جمع آوری مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نمایید.
هنگام آغاز ثبت نام ضروری است پذیرفته‌ شدگان گرامی جهت ثبت‌نام الکترونیکی (اینترنتی)، تکمیل فرم ها و ارسال اسکن مدارک ثبت‌نامی و همچنین اطلاع از مراحل ثبت نام به قسمت بالای صفحه اول همین وب سایت مراجعه نمایند و آیکن مقطع قبولی خود را انتخاب نمایند. تمام نکات و موارد مورد نیاز پذیرفته شده در همین قسمت گردآوری گردیده است، اما توصیه می گردد تمام مندرجات سایت دانشگاه را با دقت مطالعه نمایید. برای آمادگی در دوره های الکترونیکی مهارت ها و ابزارهای رایانه ای خاصی مورد نیاز می باشد که در دفترچه انتخاب رشته درج گردیده است. همچنین این الزامات در قسمت “فهرست پرسش ها و پاسخ های متداول” و “آموزش های چند رسانه ای” سایت با تفصیل بیشتر توضیح داده شده است.

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.