اطلاعیه‌ اعلام تاریخ چاپ کارت ورود به جلسه، محل‌ رفع نقص آن و شهر محل برگزاری‌ آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال‌ ۱۴۰۱

ضمن‌ آرزوی‌ موفقیت‌ برای‌ داوطلبان شرکت در آزمون‌ ورودی‌ مقطع کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال ۱۴۰۱ کشور به اطلاع می رساند، امکان چاپ کارت شرکت در آزمون که حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان می باشد از روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور فراهم گردیده است.

داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌، نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. لذا داوطلبان بایستی شخصاً برای چاپ کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

این آزمون در نوبت صبح روزهای چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه و جمعه ۳۰ اردیبهشت ‌ماه سال ۱۴۰۱ و براساس اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. داوطلبان هر یک‌ از کدرشته‌های امتحانی‌ لازم‌ است‌ به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه نمایند. محل برگزاری آزمون داوطلبان با توجه به شهرستان درج شده در بند ۳۷ تقاضانامه ثبت نامی می‌باشد.

برای مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش آموزش کشور در این خصوص به پیوند مقابل مراجعه نمایید. (اینجا)

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.