تمدید مهلت ثبت نام الکترونیکی از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان در سال ۱۴۰۰

به اطلاع میرساند جهت مساعدت و همراهی با پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان که تاکنون موفق به ثبت نام الکترونیکی نشده اند، مهلت ثبت نام تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ تمدید گردیده است. لذا متقاضیان گرامی حداکثر تا تاریخ فوق الذکر به سامانه ثبت نام به نشانی https://enrol.iranian.ac.ir/ms مراجعه نمایند.
خاطر نشان می سازد فرآیند ثبت نام و ارسال مدارک و تایید آنها زمان بر است، لذا اکیداً به پذیرفته شدگان محترم توصیه می گردد از همان ابتدای بازه زمانی فوق الذکر اقدامات لازم جهت نام نویسی را تا اخذ کد آموزشی (شماره دانشجویی) انجام دهند و به هیچ وجه این مهم را به روزهای پایانی ثبت نام در این مقطع موکول ننمایید.
متقاضیان گرامی به این نکته توجه داشته باشند که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور بیش از ظرفیت مجاز پذیرش در هر رشته داوطلب به این موسسه معرفی می گردد و بر اساس تجارب سنوات قبل ظرفیت پذیرش رشته های محبوب این موسسه به سرعت تکمیل می شوند، لذا در نظر داشته باشید که در صورت تکمیل شدن ظرفیت رشته از ثبت نام دیگر پذیرفته شدگان، بیشتر از ظرفیت مصوب وزارت علوم ممانعت بعمل خواهد آمد.
معاونت آموزش مؤسسه
اداره ثبت نام پذیرفته شدگان

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.