قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته بر اساس الویت دوم انتخاب رشته خود

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته بر اساس الویت دوم انتخاب رشته خود

با سلام
به اطلاع می رساند بر اساس گزارش و فهرست ارسالی جدید سازمان سنجش آموزش کشور به این موسسه آموزش عالی اسامی تعدادی از پذیرفته شدگانی که در انتخاب الویت اول خود هنگام انتخاب رشته اشتباه نموده اند و در الویت دوم خود این موسسه آموزش عالی را انتخاب کرده اند بر مبنای فهرست ارسالی آن سازمان می توانند در فرصت اندک باقی مانده، ثبت نام خود را در این دانشگاه انجام دهند.
لذا این گروه از پذیرفته شدگان حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ فرصت خواهند داشت در این دانشگاه تمام الکترونیکی، ثبت نام نمایید.
از متقاضیان گرامی تقاضا می گردد تا تاریخ فوق الذکر به سامانه ثبت نام دانشگاه به نشانی https://enrol.iranian.ac.ir/bs مراجعه و مراحل ثبت نام را دنبال نمایند.
خاطر نشان می سازد فرآیند ثبت نام و ارسال مدارک و تایید آنها زمان بر است، لذا اکیداً به پذیرفته شدگان محترم توصیه می گردد در صورت تمایل به ثبت نام در اسرع وقت ممکن اقدامات لازم جهت نام نویسی را تا اخذ کد آموزشی (شماره دانشجویی) در سامانه انجام دهند و به هیچ وجه این مهم را به روزهای پایانی ثبت نام موکول ننمایید.
متقاضیان گرامی به این نکته توجه داشته باشند که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور بیش از ظرفیت مجاز پذیرش در هر رشته، داوطلب به این موسسه معرفی می گردد و بر اساس تجارب سنوات قبل ظرفیت پذیرش رشته های محبوب این موسسه به سرعت تکمیل می شوند، لذا در نظر داشته باشید که در صورت تکمیل شدن ظرفیت رشته از ثبت نام دیگر پذیرفته شدگان، بیشتر از ظرفیت مصوب وزارت علوم ممانعت بعمل خواهد آمد.
همچنین اکیداً توصیه می گردد تمام مندرجات آیکن ها و قسمت های ثبت نام که در پیوند بالا وجود دارد را با دقت مطالعه و هر روز پیام های احتمالی کارشناس ثبت نام در قسمت “یادداشت” سامانه را مشاهده نمایید و تا پایان ثبت نام کامل بطور ممتد اصلاحات یا کسری مدارک خود را در سامانه پیگیری و اصلاح نمایند.
معاونت آموزش مؤسسه
اداره ثبت نام پذیرفته شدگان

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.